Nebojme se Evropy, bojme se o Evropu!


pondělí 20. května v 18:00 , Café Kampus, Náprstkova 10

Patnáct let po vstupu do Evropské unie se českou společnosti šíří euronihilismus, radikální odmítání Evropské unie jako byrokratické, socialistické obludy, která brzdí rozvoj starého kontinentu. Opak je pravdou. Evropská unie je jediným efektivním rámcem, v němž se národní státy starého kontinentu mohou do budoucna rozvíjet a najít společná řešení těch nejdůležitějších věcí: jak zajistit bezpečnost ve světě neustálé, tekuté změny; jak se připravit na nový život v čase klimatické změny a krize demokratických institucí.

Přijďte za námi v pondělí 20. května v 18:00 h do Café Kampus na pražském Starém Městě (bý. Krásný ztráty) diskutovat o tom, Jak má vypadat budoucí Evropa? Co můžeme udělat pro lepší moderní život v ní? Může být EU férová vůči všem svým členům a obyvatelům? Jak to udělat? Máme se bát o demokratickou kulturu v Evropě? A pokud ano, jak konkrétně ji pomoci?
Na setkání a inspirativní debatu se těší Evropa společně a její lídři ve volbách do Evropské unie Jaromír Štětina, Jan Povýšil, Petr Fischer a Jana Spekhorstová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *